Zatrzymaj wypadanie włosów

Trychologia Bydgoszcz

Jeśli masz problem z wyglądem swoich włosów lub stanem skóry głowy. Coś Cię niepokoi? Swędzi Cię, boli Cię, łuszczy się skóra głowy, albo czujesz, że masz nadmierny łojotok? Wypadają Ci włosy? przerzedziły się czy też pogorszył się stan łuski włosowej i włosy nie wyglądają już tak jak kiedyś?

Jesteś w dobrym miejscu.

Nasz trycholog w Bydgoszczy, za pomocą mikrokamery dokładnie zbada skórę a także wykona trichogram oraz trichoskopię.
Ma to na celu postawienie dokładnej diagnozy aby możliwe było w pełni wyeliminowanie problemu oraz powrócenie do stanu sprzed choroby oraz rozpoczęcie zabiegów na porost włosów.

Przełom w trychologii Karboksyterapia skóry głowy

W przypadku wypadania włosów ważne jest szybkie zgłoszenie się do trychologa, ponieważ mieszki włosowe aby nie obumrzeć muszą być aktywne. W wyniku dłuższej nieaktywności dochodzi do zaniku mieszków włosowych.
Dzięki zastosowaniu odpowiedniej metody trychologicznej jest możliwe zatrzymanie procesu obumierania mieszków włosowych i odzyskanie jak największej ilości włosów.

W Mediskin wykonywane są również wszystkie zabiegi stosowane w trychologii.
Zabiegi przeciw wypadaniu, stymulujące, uspokajające, przeciw zapaleniom, 4 rodzaje mezoterapii, zabiegi dwutlenkiem węgla, naświetlania, elektrostymulacje, osocze bogatopłytkowe które jest wybitne w walce z wypadaniem włosów.

Trychologia Polecane zabiegi trychologiczne
Scroll to top