Lipoliza iniekcyjna

lipoliza-iniekcyjna-bydgoszczLipoliza to idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się dobrze z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nie chcą poddać się chirurgicznemu odsysaniu tłuszczu.

Dawka wstrzykiwanego preparatu jest ściśle kontrolowana. Substancja aplikowana jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej która ma być usunięta. Przenika ona bezpośrednio do komórek tłuszczowych i prowadzi do rozpadu ich struktury. Rozłożony w ten sposób tłuszcz przenoszony jest do wątroby i wydalany z organizmu.

Lipoliza iniekcyjna efekty

Zabieg lipolizy iniekcyjnej skutecznie eliminuje miejscowo nagromadzony tłuszcz. Dzięki liolizie możemy zredukować tkankę tłuszczową na twarzy oraz obszarach ciała które powodują dyskomfort u klienta, takich jak brzuch, pośladki, podbródek, uda czy biodra.

Ilość zabiegów potrzebna do skutecznego usunięcia tkanki tłuszczowej uzależniona jest od jej grubości i umiejscowienia. Dodatkową zaletą zabiegu jest ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz miejscowa eliminacja celullitu.
Efekty lipolizy możemy zauważyć już po trzech tygodniach od wykonania zabiegu. Zabieg należy wykonywać stopniowo ze względu na konieczność aplikowania niewielkich dawek preparatu.

Lipoliza iniekcyjna cena

Lipoliza iniekcyjnaCena
Podbródek + znieczulenie cena od299
Ramiona - w zależności od ilości zużytego preparatu - cena od:299
Brzuch - w zależności od ilości zużytego preparatu - cena od:299
Boczki - w zależności od ilości zużytego preparatu - cena od:299
Uda - wewnętrzna strona / zewnętrzna strona - w zależności od ilości zużytego preparatu - cena od:299
Obszar nad kolanami299
Biodra - w zależności od ilości zużytego preparatu - cena od:299
pakiet 4 zabiegów + 1 gratiss!!! - to się opłaca!1200
AQUALYX 1 ampułka450 zł
Scroll to top