Mezoterapia igłowa

Niechirurgiczne odmładzanie skóry

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczna metoda pozwalającą przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Jest natychmiastowo skuteczny.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu w skórę niewielkich dawek substancji biologicznie aktywnych.
Skład dostarczanego koktajlu uzależniony jest od potrzeb pacjentki oraz rodzaju wykonywanego zabiegu.
Wstrzykiwane substancje to m.in.: kwas hialuronowy, kofeina czy L-karnityna, peptydy, oligopetydy, czynniki wzrostu komórek, witaminy, aminokwasy, enzymy, etc.

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry tj. zmarszczki, zwiotczenia i ścieńczenie skóry. Zaleca się łączenie tego zabiegu z innymi zabiegami estetycznymi i kosmetologicznymi. Odpowiednio dobrane substancje, czy też gotowe koktajle stosowane są do zabiegów mezoterapii skóry w okolicach oczu, twarzy, szyi i dekoltu. Substancje czynne, które rewitalizują i regenerują to np. kwas hialuronowy, krzemionka organiczna, DMAE, kompleksy witaminowe

Mezoterapia igłowa – efekty

Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Specjalne koktajle powodują kaskadę impulsów komórkowych, które są odpowiedzialne za przemiany komórkowe i odnowę komórek, regenerację i odmłodzenie, zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny.
Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie młodziej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. W przypadku mezoterapii owłosionej skóry głowy. łysienia proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Skuteczność mezoterapii została również potwierdzona w walce z cellulitem. Poprawa metabolizmu komórek tłuszczowych skutkuje ujędrnieniem skóry i całkowitym usunięciem lub znacznym zredukowaniem efektu skórki pomarańczowej.

Związki używane podczas zabiegu mezoterapii igłowej stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, ogólnie poprawiają wygląd skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie młodziej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Zdecydowanie widoczna jest także poprawa napięcia, jędrności skóry.

Rezultaty zabiegu widoczne są po wykonaniu serii kilku zabiegów powtarzanych przez okres od dwóch do czterech miesięcy. Przez dwa pierwsze miesiące powinno się wykonywać zabieg raz na dwa tygodnie. Dla utrzymania efektów zaleca się wykonywanie zabiegu raz na miesiąc przez okres mniej więcej sześciu miesięcy.

Mezoterapia igłowa – cena

Mezoterapia igłowa, Cena
Stosujemy tylko najlepsze, atestowane komponenty i mezo koktajle klasy medycznej z certyfikatami CE
NCTF, NCTF HA, Dermaheal, RRS Aestetic Dermal, Light Eyes, Cytocare, StreatchCare, CelluCare, RRS Ha, Dermagen
Twarz + znieczulenie w zależności od koktajlu/komponentu 350 zł - 850 zł
Twarz + szyja
w znieczuleniu.
Cenę warunkuje użyty koktail, preparat zawierający: peptydy, oligopeptydy, witaminy, kwasy nukleinowe, aminokwasy, kwas hialuronowy, mikroelementy od
350 zł - 1400 zł
Szyja w znieczuleniu w zależności od użytego komponentu250 zł - 850 zł
Twarz + szyja + dekolt + znieczulenie699 zł - 2000 zł
PAKIET (Twarz)
Seria 5 zabiegów + 1 gratis!!!! TO SIĘ OPŁACA

SUPER OFERTA!!
5+1
1500 zł - 2100zł
tylko 1250 zł - 1750 zł

SUPER OFERTA!!!
5+1
skóra głowy, zahamowanie łysienia,
zależy od komponentu
250 zł - 350 zł
PAKIET (Skóra głowy)
4 + 1 gratis! TO SIĘ OPŁACA

PROMOCJA!!
1250 zł - 1750 zł
tylko 1000 zł

PROMOCJA!!!
To się opłaca!!!

4+1
Scroll to top