Usuwanie rozstępów

Chcesz, żeby Twoja skóra była idealna, bez blizn i rozstępów? Chcesz zawsze wyglądać znakomicie w stroju kąpielowym?

Niestety nieestetyczne blizny i rozstępy psują efekt idealnie gładkiej skóry i powodują, że nie czujesz się pewna siebie i piękna.

Nie wiem, czy wiesz ale istnieje wiele metod zwalczania niepożądanych zmian skórnych i przywracania pięknego, naturalnego wyglądu. Skorzystaj z polecanych przez Gabinet Mediskin Bydgoszcz zabiegów usuwania rozstępów i zwalczających blizny i przekonaj się, że kondycja Twojej skóry może znacznie poprawić się już po pierwszej sesji.

W Mediskin oferujemy wiele zabiegów usuwających blizny i rozstępy, szczególnie polecanymi są:

Karboksyterapia

Rewolucja w dziedzinie usuwania blizn i rozstępów. Podany miejscowo dwutlenek węgla, stymuluje procesy odbudowy i regeneracji tkanek. Aktywuje w dużych ilościach czynnik wzrostu naczyń VEGF, dzięki czemu pod skórą tworzą się nowe naczynka włosowate, które poprawiają mikrokrążenie, a to z kolei pozwala m.in. odżywić skórę. Dwutlenek węgla wywołuje również lekki stan zapalny, w efekcie którego uruchamiany jest proces produkcji kolagenu i elastyny, skóra staje się bardziej sprężysta, napięta, odbudowana i wygładza się Skorzystaj z naturalnego źródła piękna, jakim jest dwutlenek węgla. Dotleń, odżyw, pobudź skórę do życia i skorzystaj z karboksyterapii.

Zabieg jest bezpieczny i niemalże bezbolesny, bazujący na z leczniczych i fantastycznych właściwościach dwutlenku węgla. Dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych, dotlenieniu skóry, osiągamy znakomite rezultaty już po pierwszym zabiegu. Ta nowatorska metoda pozwala skutecznie pozbyć się uciążliwych blizn i rozstępów. Dodatkowo, po zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna.

Mezoterapia

Mezoterapia igłowa jest bardzo skuteczną metodą, pozwalającą przywrócić skórze gładki i zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych tkankowych.

Mezoterapia z powodzeniem może być stosowana w walce z bliznami, cellulitem i rozstępami. Polega na wprowadzeniu w skórę substancji pobudzających odbudowę jej i regenerację. Odpowiednio pobudzona skóra regeneruje się, zwiększa jędrność, dzięki czemu możemy zaobserwować zanik blizn, zmieniejszenie rozstępów i wygładzenie skóry.

Dermapen

Dermapen to nowoczesne urządzenie służące do po poprawiania kondycji skóry. Wykonywane przy jego pomocy mikro nakłucia, wzmagają regenerację skóry i pobudzają produkcję kolagenu, elastyny, włókien elastynowych oraz włókien kolagenowych, Po zabiegu skóra staje się zdrowsza, jędrniejsza i piękniejsza.

Tak dynamiczny proces regeneracji skóry gwarantuje widoczne efekty w zwalczaniu rozstępów.

Najskuteczniejsze są jednak terapie przeprowadzone w seriach i jednocześnie łączone z aktywnymi biologicznie substancjami, takimi jak: kwas hialuronowy, peptydy, aminokwasy, alfa i beta hydroksykwasy, witaminy i PRX t33.

 

Skorzystaj z konsultacji lub umów się na zabieg usuwania blizn i/lub rozstępów w Bydgoszczy dzwoniąc pod numer – 792 171 079

 

Scroll to top