Liposukcja ultradźwiękowa + infrared

Usuwanie tłuszczu bez operacji

liposukcja-ultradzwiekowa-bydgoszczSkuteczną metodą na redukcję złogów tłuszczu na brzuchu, udach, talii i w biodrach oraz eliminację celulitu jest liposukcja ultradźwiękowa. Ultradźwięki są falami akustycznymi których częstotliwość przekracza słyszalność ludzkiego ucha. W trakcie zabiegu na komórki tłuszczowe działa zjawisko kawitacji w wyniku którego ulegają one zniszczeniu. Szkodliwe toksyny oraz tłuszcz wydalane są z organizmu przez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Przed zabiegiem podgrzewa się tkanki falami podczerwonymi, wpływa to na polepszenie trofiki tkanek oraz ich odżywienie oraz wzmacnia ich metabolizm.

 

Bezbolesne modelowanie sylwetki

Dzięki falom ultradźwiękowym zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych co znacznie poprawia mikro-krążenie oraz przyspiesza metabolizm komórek. Tkanki otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych, łatwiejsze staje się wydalanie produktów przemiany materii.
Zabieg liposukcji ultradźwiękowej znakomicie kształtuje i wyszczupla sylwetkę. Pod wpływem ciepła występuje zjawisko termolipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej poprzez zmniejszenie objętości komórek. Poza wspomaganiem spalania tłuszczu, przyspieszona zostaje przemiana materii co ma znaczny wpływ na odtrucie i usprawnienie pracy organizmu.

Aby odczuć pożądany efekt, polecamy od 6 do 10 zabiegów w seriach 1-2 razy tygodniowo, po których następuje zabieg przypominający – raz w miesiącu. Skuteczność liposukcji ultradźwiękowej wzrasta przy połączeniu z dermomasażem, sonoferezą oraz manualnym drenażem limfatycznym.

Zabieg przebiega w komfortowych dla klienta warunkach, jest bezinwazyjny, bezpieczny, a efekty widoczne są przez długi czas. Nie wymaga on również wcześniejszych przygotowań ani rekonwalescencji.

Nie powinnaś korzystać z tego zabiegu jeśli:

  • jesteś w ciąży
  • cierpisz na chorobę nowotworową
  • posiadasz stymulator serca lub metalowe implanty
  • występuje u Ciebie niewydolność krążenia lub zaburzenia rytmu serca
  • cierpisz na grzybicze, bakteryjne, wirusowe zapalenia skóry
  • cierpisz na nadciśnienie tętnicze lub anemię
  • cierpisz na choroby nerek i wątroby lub stany gorączkowe

Liposukcja ultradźwiękowa cena

Liposukcja ultradźwiękowaCena
Twarz120
Twarz + szyja150
Twarz + szyja + dekolt170
Podbródek150
Wybrana okolica ciała (brzuch / uda wewn. strona / uda przód / boczki itp.)150


Zadzwoń i umów się na konsultację lub zapisz się na zabieg w Mediskin

792 171 079

Zadzwoń i umów się na konsultację lub zapisz się na zabieg w Mediskin

792 171 079