Liposukcja ultradźwiękowa + infrared

Usuwanie tłuszczu bez operacji

liposukcja-ultradzwiekowa-bydgoszczSkuteczną metodą na redukcję złogów tłuszczu na brzuchu, udach, talii i w biodrach oraz eliminację celulitu jest liposukcja ultradźwiękowa. Ultradźwięki są falami akustycznymi których częstotliwość przekracza słyszalność ludzkiego ucha. W trakcie zabiegu na komórki tłuszczowe działa zjawisko kawitacji w wyniku którego ulegają one zniszczeniu. Szkodliwe toksyny oraz tłuszcz wydalane są z organizmu przez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Przed zabiegiem podgrzewa się tkanki falami podczerwonymi, wpływa to na polepszenie trofiki tkanek oraz ich odżywienie oraz wzmacnia ich metabolizm.

Lipoliza ultradźwiękowa + infrared – efekty

Dzięki falom ultradźwiękowym zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych co znacznie poprawia mikro-krążenie oraz przyspiesza metabolizm komórek. Tkanki otrzymują więcej tlenu i składników odżywczych, łatwiejsze staje się wydalanie produktów przemiany materii.
Zabieg liposukcji ultradźwiękowej znakomicie kształtuje i wyszczupla sylwetkę. Pod wpływem ciepła występuje zjawisko termolipolizy czyli redukcji tkanki tłuszczowej poprzez zmniejszenie objętości komórek. Poza wspomaganiem spalania tłuszczu, przyspieszona zostaje przemiana materii co ma znaczny wpływ na odtrucie i usprawnienie pracy organizmu.

Aby odczuć pożądany efekt, polecamy od 6 do 10 zabiegów w seriach 1-2 razy tygodniowo, po których następuje zabieg przypominający – raz w miesiącu. Skuteczność liposukcji ultradźwiękowej wzrasta przy połączeniu z dermomasażem, sonoferezą oraz manualnym drenażem limfatycznym.

Zabieg przebiega w komfortowych dla klienta warunkach, jest bezinwazyjny, bezpieczny, a efekty widoczne są przez długi czas. Nie wymaga on również wcześniejszych przygotowań ani rekonwalescencji.

Nie powinnaś korzystać z tego zabiegu jeśli:

  • jesteś w ciąży
  • cierpisz na chorobę nowotworową
  • posiadasz stymulator serca lub metalowe implanty
  • występuje u Ciebie niewydolność krążenia lub zaburzenia rytmu serca
  • cierpisz na grzybicze, bakteryjne, wirusowe zapalenia skóry
  • cierpisz na nadciśnienie tętnicze lub anemię
  • cierpisz na choroby nerek i wątroby lub stany gorączkowe

Liposukcja ultradźwiękowa cena

Liposukcja ultradźwiękowaCena
Twarz120
Twarz + szyja150
Twarz + szyja + dekolt170
Podbródek150
Wybrana okolica ciała (brzuch / uda wewn. strona / uda przód / boczki itp.)150

Scroll to top