Usuwanie makijażu permanentnego

Jak i gdzie usunąć makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to poważna decyzja podejmowana na dłuższy okres. Niestety nie każdy salon urody oferuje usługi na najwyższym poziomie. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolona z makijażu permanentnego, pomożemy Ci go skorygować lub zupełnie usunąć.

Poprawiamy makijaż permanentny korzystając z dwóch metod. Pierwsza z nich to całkowite usunięcie makijażu z ust i brwi przy użyciu specjalnego laseru Q-switch. Kolejną metodą jest korekta makijażu pigmentami long time liner które występują w odcieniach skóry. Aby dobrać odpowiednią metodę korekty, zapraszamy na konsultację.
Od wyboru metody zależy między innymi kolor, kształt, rodzaj usuwanego pigmentu oraz głębokość wykonanego makijażu. W przypadku kiedy pigment jest bardzo ciemny, zalecamy usunięcie przy pomocy lasera.
Całkowite usunięcie niechcianego pigmentu wymaga serii od 2 do 6 zabiegów laserowych – ich ilość uzależniona jest od głębokości i trwałości użytego pigmentu oraz od charakterystyki skóry klientki. Niestety nie mamy możliwości określenia ilości potrzebnych zabiegów z góry.

Kolejny – poprawny zabieg mikropigmentacji można wykonać po 4 tygodniach od usunięcia makijażu.

Usuwanie makijażu permanentnego cena

Usuwanie makijażu permanentnegoCena
BRWI
Cena jednorazowej sesji laserem
200 - 280
KRESKI GÓRNE/DOLNEJ
Cena jednorazowej sesji laserem
250 - 350
USTA KONTUR
Cena jednorazowej sesji laserem
250 - 350
USTA KONTUR plus WYPEŁNIENIE
Cena jednorazowej sesji laserem
250 - 350
TATUAŻ DO 5cm2250-350
TATUAŻ POWYŻEJ 5 cm2od 250 zł(cena ustalana indywidualnie)

Scroll to top