Peeling kawitacyjny

Oczyszczanie skóry falami ultradźwiękowymi

peeling-kwawitacyjny-bydgoszczNowoczesną metodą bezbolesnego i dogłębnego oczyszczania skóry jest peeling kawitacyjny. Jest to alternatywa dla klasycznej metody oczyszczania twarzy. Podczas peelingu kawitacyjnego martwe komórki naskórka usuwane są przy pomocy aparatury wytwarzającej fale ultradźwiękowe. Pod wpływem fal, na wilgotnej skórze wywoływany jest efekt kawitacji. Mikroskopijne pęcherzyki napełnione gazem ulegają rozszczepieniu pod wpływem ultradźwięków, w wyniku tej reakcji rozbijany jest również martwy naskórek, co prowadzi do odsłonięcia młodszej warstwy skóry. Największą zaletą tego zabiegu jest bezpieczny przebieg i bezbolesność.

Peeling kawitacyjny – efekty

Najważniejsze efekty peelingu kawiacyjnego to odświeżona i oczyszczona skóra. Dzięki zabiegowi poprawia się znacznie krążenie skóry co wymusza naturalna odbudowę tkanek. Eliminowane są również zanieczyszczenia wągry i zaskórniki. Peeling masuje również twarz i prowadzi do wyrównania zmarszczek. Jest również ważny w przygotowaniu skóry do innych zabiegów kosmetycznych – znacznie poprawia chłonność skóry i wzmacnia absorpcję preparatów kosmetycznych. Zalecamy peeling kawitacyjny przy wrażliwej, delikatnej skórze która przejawia skłonności do podrażnień. Stosujemy go też przy oczyszczeniu skóry trądzikowej i przetłuszczonej. Może być wykonywany na różnych częściach ciała – na twarzy, dłoniach czy plecach.

Peeling kawitacyjny – wskazania:

Peeling kawitacyjny może być stosowany do każdego rodzaju skóry, jest bezbolesny i bezpieczny oraz nie powoduje efektów ubocznych. Pomaga przy leczeniu trądziku, oczyszcza i rozjaśnia skórę, ujędrnia tkanki i usuwa martwe komórki. Jest również świetnym sposobem do przygotowania skóry przed kolejnymi zabiegami kosmetycznymi.

  • masz rozszerzone pory,
  • cierpisz na przetłuszczenia skóry skóra,
  • twoja skóra jest zmęczona słońcem i wymaga odnowy,
  • cierpisz na trądzik i zaskórniki

Peeling kawitacyjny cena

Peeling kawitacyjnyCena
Kawitacja twarzy50
Kawitacja twarzy z zserum i sonoforezą80
Kawitacja twarzy z serum, sonoforezą i maską algową130
Kawitacja twarzy i szyi z serum, sonoforezą i maską algową140
Kawitacja twarzy szyi i dekoltu z serum, sonoforezą i maską algową250
Peeling enzymatyczny do zabiegu20

Scroll to top