Microblading – makijaż permanentny

Rekonstrukcja brwi z użyciem pigmentu

Makijaż permanentny wykonywany przy pomocy Microbladingu to w tej chwili jedna z najpopularniejszych metod trwałego makijażu.

Przy pomocy tego zabiegu możemy uzupełnić lub zrekonstruować włosy brwi, zachowując ich naturalny wygląd. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pigmentu przy pomocy mikro ostrza bezpośrednio do naskórka.

Microblading – efekty

Efekty makijażu widoczne są aż do 12 miesięcy, po tym okresie należy umówić się na kolejny zabieg. Makijaż permanentny wykonywany metodą microblading do znakomite rozwiązanie dla klientek po chemioterapii, z problemami alergicznymi oraz dla tych które pragną podkreślić swoją urodę. Zabieg ten pomaga zakamuflować mankamenty takie jak blizny brwi.

Microblading – zabieg

Należy odpowiednio przygotować się do zabiegu, dlatego zalecamy powstrzymywanie się od farbowania i regulacji brwi od 2 do 3 tygodni przed wizytą. Po ustaleniu szczegółów i wykonaniu wstępnego rysunku możemy przejść do zaaplikowania makijażu.
Bezpośrednio po zabiegu zalecamy ostrożność i powstrzymywanie się od dotykania, tarcia i moczenia brwi. Już po 72 godzinach można wykonać standardowy makijaż, jednak należy powstrzymywać się od korzystania z sauny, solarium czy basenu do 14 dni po zabiegu.
Po 5 – 10 dniach od mikropigmentacji makijaż blednie, dlatego nie należy niepokoić się intensywnymi kolorami bezpośrednio przed zabiegiem. W okresie od 3 do 4 tygodni zapraszamy na bezpłatną korektę makijażu w celu uzyskania pełnego efektu.

Nie powinnaś korzystać z tego zabiegu jeśli:

  • jesteś w ciąży lub w okresie karmienia piersią
  • w miejscu zabiegu wdała się infekcja
  • masz podwyższoną temperaturę ciała
  • przechodzisz chorobę nowotworową
  • cierpisz na cukrzycę lub zaawansowane choroby tarczycy

Microblading cena

Microblading​Cena
Zabieg + znieczulenie
w cenie są dwie wizyty/dwie pigmentacje w odstępie około 4 tyg
799
Każda druga i kolejna korekta/dopigmentowanie do roku czasu599
Każda kolejna korekta/dopigmentowanie powyżej roku czasu699-799
***Jeden zabieg dopigmentowania100
znieczulenie od 50
Scroll to top