Karboksyterapia skóry głowy

Terapia dwutlenkiem węgla przeciw łysieniu i wypadaniu włosów

Karboksyterapia włosów jest zabiegiem, który hamuje nadmierne wypadanie włosów poprzez pobudzanie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów. Obecnie kosmetologia oraz medycyna oferują skuteczne rozwiązania zapobiegające utracie włosów skóry głowy. Nowoczesną i bardzo skuteczną metodą walki z łysieniem oraz utratą włosów jest karboksyterapia. Mediskin dysponuje bezpiecznymi, certyfikowanymi urządzeniami do przeprowadzania zabiegu karboksyterapii skóry głowy

Zabieg karboskyterapii polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry głowy medycznego dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla wprowadzany jest za pomocą cieniutkiej igły z zastosowaniem specjalistycznego urządzenia. Podanie dwutlenku węgla w obszar skóry głowy, inicjuje proces intensywnego dotlenienia ostrzykiwanego obszaru oraz stymuluje proces angiogenezy.

Karboksyterapia włosy – efekty

Efekty terapii za pomocą dwutlenku węgla uzależnione są od ilości wykonywanych zabiegów. Zalecane jest wykonanie 8-12 zabiegów, z czego pierwsze 4 wykonywane są w odstępach tygodniowych, następne 4 – co miesiąc. Zabiegi karboksyterapii doskonale łączą się takimi jak: mezoterapia skóry głowy oraz osoczem bogatopłytkowym na porost włosów.

 

Scroll to top