Fale Radiowe Bipolarne (RF)

Czym są i jak działają fale radiowe bipolarne?

fale-radiowe-bipolarne-bydgoszczFale Radiowe Bipolarne to forma zabiegu, która najskuteczniej sięga w głąb tkanek Działanie to możliwe jest dzięki unikalnej konstrukcji elektrod oraz przepływowi energii między ich biegunami. Działanie fal jest praktycznie nieodczuwalne i bezpieczne dla Twojego ciała.

Fale Radiowe oddziałują głęboko, na wszystkie warstwy skóry – od nabłonka po tkankę podskórną. Zabiegi tego typu pozwalają skutecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit. Inne zalety to między innymi wygładzona cera, spłycone zmarszczki oraz odnowa włókien kolagenowych. Skóra po zabiegu nabiera atrakcyjnego – młodzieńczego wyglądu.
Zabiegi z użyciem fal radiowych skutecznie wzmacniają napięcie oraz ujędrniają skórę u osób między 35 – 65 lat. Pomagają również w utrzymaniu ilości kolagenu u osób po trzydziestce. Tego typu zabiegi szczególnie często zaleca się w przypadkach odwodnionej i pozbawionej napięcia skóry. Są one też skuteczną bronią w walce z trądzikiem i zmianami potrądzikowymi. Dzięki radiofrekwencji możemy pomagać klientom w walce z nadwagą , otłuszczeniami i rozstępami. Fale Radiowe stosuje się w walce z bólami mięśni, bólami reumatycznymi, rwą kulszową i zesztywnieniami.

Efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Dzięki systematycznemu pobudzaniu skóry do produkcji kolagenu, pozytywne zmiany mogą być zauważalne przez następne 6 miesięcy. Dla wzmocnienia działania zaleca się przeprowadzanie serii co najmniej 10 zabiegów – pozwoli to dogłębnie odbudować strukturę skóry i zdecydowanie ją odmłodzi.

Scroll to top