Odchudzanie w medycynie estetycznej – jakie zabiegi bez ćwiczeń?

Obecnie medycyna estetyczna oferuje nam wiele zabiegów, dzięki którym będziemy mogli poprawić wygląd naszego ciała. Niektóre z nich, w odróżnieniu do większości nie poprawiają wyglądu skóry, lecz pomagają usunąć zbędną tkankę tłuszczową.

Fale radiowe bipolarne

Fale Radiowe Bipolarne to forma zabiegu, która najskuteczniej sięga w głąb tkanek Działanie to możliwe jest dzięki unikalnej konstrukcji elektrod oraz przepływowi energii między ich biegunami. Działanie fal jest praktycznie nieodczuwalne i bezpieczne dla Twojego ciała.
Fale Radiowe oddziałują głęboko, na wszystkie warstwy skóry – od nabłonka po tkankę podskórną. Zabiegi tego typu pozwalają skutecznie zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit.

Dowiedz się więcej…

Liposukcja dźwiękowa + infrared

Skuteczną metodą na redukcję złogów tłuszczu na brzuchu, udach, talii i w biodrach oraz eliminację celulitu jest liposukcja ultradźwiękowa. Ultradźwięki są falami akustycznymi których częstotliwość przekracza słyszalność ludzkiego ucha. W trakcie zabiegu na komórki tłuszczowe działa zjawisko kawitacji w wyniku którego ulegają one zniszczeniu. Szkodliwe toksyny oraz tłuszcz wydalane są z organizmu przez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy. Przed zabiegiem podgrzewa się tkanki falami podczerwonymi, wpływa to na polepszenie trofiki tkanek oraz ich odżywienie oraz wzmacnia ich metabolizm.

Dowiedz się więcej…

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza to idealne rozwiązanie dla osób, które nie czują się dobrze z nadmiarem tkanki tłuszczowej i nie chcą poddać się chirurgicznemu odsysaniu tłuszczu.
Dawka wstrzykiwanego preparatu jest ściśle kontrolowana. Substancja aplikowana jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej która ma być usunięta. Przenika ona bezpośrednio do komórek tłuszczowych i prowadzi do rozpadu ich struktury. Rozłożony w ten sposób tłuszcz przenoszony jest do wątroby i wydalany z organizmu.

Dowiedz się więcej…

 

 

Scroll to top