Wampirzy lifting – osocze bogatopłytkowe PRP

wampirzy-lifting-bydgoszczWampirzy lifting jest zabiegiem regeneracyjnym, polega on na wstrzykiwaniu osocza bogatopłytkowego pobranego wcześniej od klientki. Zabieg ten jest znakomitą alternatywą dla klientek które obawiają się efektu wstrzykiwania botoksu lub operacji plastycznej. Wampirzy lifting ma na celu wypełnienie zmarszczek i wygładzenie skóry.

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym pozyskiwanym z krwi pacjenta. Osocze zawiera w sobie peptydy które pobudzają komórki do podziału, są one również niezbędne do odnowy biologicznej tkanek skóry. Sam zabieg nie jest skomplikowany, z pobranej próbki krwi odwirowywane jest osocze do którego dodaje się odczynnik aktywujący płytki krwi do produkcji białek stymulujących wzrost komórek. Następnie preparat jest aplikowany w wybrany obszar ciała.

Zabieg ten przeznaczony jest dla pacjentów których skóra wymaga odbudowy poprzez biostymulację. Z zabiegu korzystać mogą również osoby uczulone na konwencjonalne preparaty wypełniające zmarszczki. W odróżnieniu od nich, preparat na bazie krwi klientki jest obojętny biologicznie i nie powoduje reakcji alergicznej.

Podczas zabiegu dochodzi do stymulacji komórek macierzystych do namarzania oraz pobudzenie tkanek do produkcji kolagenu – prowadzi to do odnawiania komórek skóry, wspomaga nawilżanie i odmładza skórę. Można powiedzieć, że jest to proces identyczny z procesem gojenia się ran.

Osocze bogatopłytkowe PRP cena

Wampirzy liftingCena
Osocze bogatopłytkowe tzw. "wampirzy lifting" (zestaw meso 1 / Classic) + znieczulenie650
Osocze bogatopłytkowe tzw. "wampirzy lifting" (zestaw meso 2 / Extra) - mezoterapia + znieczulenie 950
Oczy450
Twarz650
Szyja650
Dekolt650
Owłosiona skóra głowy650
Twarz + szyja900
Twarz + szyja + dekolt1250
Scroll to top