Mikrodermabrazja diamentowa i korundowa

Mechaniczne złuszczanie naskórka

mikrodermabrazja-bydgoszczCierpisz na trądzik lub blizny potrądzikowe? Doskwierają Ci zaskórniki, rozszerzone pory i łojotok? Chcesz odmłodzić swoją skórę i pozbyć się szorstkiego naskórka, rozstępów i blizn?

Mechaniczne złuszczenie naskórka to zabieg który może pomóc Ci odzyskać pewność siebie i dobre samopoczucie. Jest to zupełnie bezpieczna i bezbolesna metoda charakteryzująca się bardzo dużą skutecznością.

Zabieg odmładzający dla każdego rodzaju skóry.

Mikrodermabrazja może być wykonywana na wszystkich typach skóry – na twarzy, dekolcie i pozostałych częściach ciała. Dzięki zabiegowi, spłycone zostają zmarszczki a skóra staje się wygładzona i rozjaśniona. Usunięcie zewnętrznych warstw naskórka prowadzi do zwiększenia produkcji elastyny i kolagenu, co prowadzi do budowy nowej tkanki. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoja skóra jest jaśniejsza, gładsza i świeższa.
Bardziej dogłębna mikrodermabrazja pomaga w usuwaniu rozstępów i blizn, całkowicie eliminuje drobne zmarszczki i przebarwienia, pobudza mikrokrążenie i oczyszcza skórę z toksyn.

Mikrodermabrazja efekty

Sam zabieg polega na mechanicznym usuwaniu poszczególnych warstw naskórka, aż osiągnięty zostanie odpowiedni poziom. Do zabiegu używana jest głowica pokryta kryształkami diamatu lub mikrokryształkami korundu.

Efekty można zaobserwować bezpośrednio po zakończeniu zabiegu. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów polecamy wykonanie kilku zabiegów po których skóra będzie w coraz lepszej kondycji a efekt utrzyma się na dłużej.
Po mikrodermabrazji polecamy pielęgnacje skóry ponieważ jest ona bardziej podatna na wchłanianie i lepiej reaguje na środki pielęgnacyjne. Z tej przyczyny zalecamy również powstrzymanie się od opalania i kąpieli w basenie do 48 godzin po zabiegu.

Mikrodermabrazja cena

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWACena
Twarz (maska kremowa + serum + krem)99
Twarz (maska algowa + serum + krem)119
Twarz + szyja + dekolt (maska kremowa + serum + krem)159
Plecy (serum + krem)159
Brzuch (serum + krem)159
Uda (serum + krem)179
Mikrodermabrazja diamentowa + eksfoliacja kwasemod 179
Scroll to top